Telefon Santral Sistemleri

Sabit Telefon

Sabit Telefon | Nedir?

Mutlucell sabit telefon hizmetinden, numaranızı Mutlucel’e taşıyarak veya Mutlucell’den yeni bir numara temin ederek faydalanmaya başlayabilirsiniz. Dakika bazlı ücretlendirme ile yurt içi ve yurt dışını çok uygun fiyatlara arayabilirsiniz. Mutlucell sabit telefon hizmeti ile aylık sabit ücret ödemekten kurtulursunuz. Mobil uygulamalar ile sabit telefonunuzu cebinizde taşıyabilirsiniz.

Sabit Telefon | Numara Tahsis ve Taşıma

Mutlucell numara tahsis ve taşıma hizmetinden yararlanarak; şehiriçi, şehirlerarası, uluslararası ve GSM farketmeksizin daha indirimli konuşmanın yanı sıra aylık sabit ücret ödemekten de kurtulursunuz. Sabit telefon numaralarınızı değiştirmeden Mutlucell’e taşıyarak veya Mutlucell’den coğrafi konumlu (0212, 0216, 0312) ve konumdan bağımsız 0850’li yeni numaralar tahsis ederek avantajlı fiyatlarla görüşmeler yapabilirsiniz. Mutlucell numara tahsis veya numara taşıma hizmetinden yararlanmak için hemen online başvuruda bulunabilir, 0 850 550 50 50 no’lu Mutlucell Müşteri Hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Sabit Telefon | Nasıl Kullanırım?

-Mobil Uygulamalar Üzerinden
Android / IOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınıza MutluTalk uygulamasını yükleyerek, sabit telefon numaranız üzerinden, ek bir ücret ödemeden, internet erişiminizin olduğu her yerden görüşme yapabilirsiniz.

-IP Telefon Üzerinden
Temin edeceğiniz ip telefon cihazına Mutlucell tarafından verilen kullanıcı adı ve parola bilgilerini kaydederek görüşme yapabilirsiniz.

-Bilgisayar Masaüstünden
Bilgisayarınıza yükleyeceğiniz soft phone uygulamaları ile Mutlucell sabit telefon hattınızın kullanıcı adı ve parola bilgilerini kullanarak görüşme yapabilirsiniz.

-Web Üzerinden
Mutlucell web uygulamaları ile internetin olduğu her yerden hesabınıza giriş yaparak sabit telefon hizmetinden faydalanabilirsiniz.

-FXS / FXO Adaptörleri ile Mevcut Sabit Telefonunuz Üzerinden
Ev / iş telefonunuza entegre edilecek adaptörler yardımı ile telefonunuzu ip görüşme yapılabilecek duruma getirerek Mutlucell sabit telefon hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir