Sabit Telefon - enza|tek
504
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-504,bridge-core-2.7.4,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-25.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
 

Sabit Telefon

Sabit Telefon

Sabit Telefon Nedir?

Sabit telefon hizmetinden, numaranızı taşıyarak veya Mutlucell’den yeni bir numara temin ederek faydalanmaya başlayabilirsiniz. Dakika bazlı ücretlendirme ile yurt içi ve yurt dışını çok uygun fiyatlara arayabilirsiniz. Sabit telefon hizmeti ile aylık sabit ücret ödemekten kurtulursunuz. Mobil uygulamalar ile sabit telefonunuzu cebinizde taşıyabilirsiniz.

Numara Tahsis ve Taşıma

Numara tahsis ve taşıma hizmetinden yararlanarak; şehiriçi, şehirlerarası, uluslararası ve GSM farketmeksizin daha indirimli konuşmanın yanı sıra aylık sabit ücret ödemekten de kurtulursunuz. Sabit telefon numaralarınızı değiştirmeden taşıyarak veya coğrafi konumlu (0212, 0216, 0312) ve konumdan bağımsız 0850’li yeni numaralar tahsis ederek avantajlı fiyatlarla görüşmeler yapabilirsiniz. Numara tahsis veya numara taşıma hizmetinden yararlanmak için hemen online başvuruda bulunabilir, 0850 550 88 50 no’lu Enzatek Müşteri Hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

 

Nasıl Kullanırım?

 

  • Mobil Uygulamalar Üzerinden

Android / IOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınıza MutluTalk uygulamasını yükleyerek, sabit telefon numaranız üzerinden, ek bir ücret ödemeden, internet erişiminizin olduğu her yerden görüşme yapabilirsiniz.

  • IP Telefon Üzerinden

Temin edeceğiniz ip telefon cihazına Mutlucell tarafından verilen kullanıcı adı ve parola bilgilerini kaydederek görüşme yapabilirsiniz.

  • Bilgisayar Masaüstünden

Bilgisayarınıza yükleyeceğiniz soft phone uygulamaları ile Mutlucell sabit telefon hattınızın kullanıcı adı ve parola bilgilerini kullanarak görüşme yapabilirsiniz.

  • Web Üzerinden

Mutlucell web uygulamaları ile internetin olduğu her yerden hesabınıza giriş yaparak sabit telefon hizmetinden faydalanabilirsiniz.

  • FXS / FXO Adaptörleri ile Mevcut Sabit Telefonunuz Üzerinden

Ev / iş telefonunuza entegre edilecek adaptörler yardımı ile telefonunuzu ip görüşme yapılabilecek duruma getirerek Mutlucell sabit telefon hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Category
Sanal Santral