Telefon Santral Sistemleri

Sanal Santral

Mutlucell sanal santral hizmeti, firmanızın tüm telefon ve santral ihtiyaçlarını karşılayan bir hizmet türüdür. Santral cihazı gerektirmez. Sanal telefon, 0850 hat, sanal numara, voip, sanal sekreter gibi hizmetlerin hepsi birarada. 0850 hat alma işlemleri için detayları inceleyin.

Sanal Santral | Nedir?

Mutlucell sanal santral hizmeti, firmanızın tüm telefon ve santral ihtiyaçlarını karşılayan bir hizmet türüdür. Santral cihazı gerektirmez. Mutlucell sabit telefon tarifeleri ile yurt içine ve yurt dışına çok uygun aramalar yapmanızı sağlar. Telefon faturalarınızı %40 – %70 oranında düşürür. Mutlucell sanal santral ile tüm görüşmelerinizi kayıt altına alabilir, tarih, süre, ücret, lokasyon bazlı ve canlı olarak raporlayabilirsiniz.Sanal santral ile çağrı merkezinize gelen aramaları istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Aynı anda birden fazla çağrı alabilir ve bu çağrıları interaktif sesli arama (ıvr) sistemi ile robot operatörler üzerinden karşılayarak istediğiniz dahiliye yönlendirebilirsiniz.

Sanal Santral | Kimler Kullanabilir?

Mutlucell sanal santral hizmetini, yurt içi ve yurt dışındaki yüksek sabit ücret ve görüşme tarifelerinden şikayet eden tüm bireysel veya kurumsal aboneler, çağrı merkezi olan veya oluşturmak isteyen kuruluşlar, gelen çağrılarını otomatik karşılamak ve görüşmelerini kayıt altına almak isteyen işletmeler, santral kurulum veya bakım masraflarından kurtulmak isteyenler kullanabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir